K + K STŘECHY - NAŠE SLUŽBY


Zaměřujeme se na výrobu a realizaci nových střech, klempířské práce a fasády.


 

TESAŘSTVÍ

Mezi tesařské práce patří výroba nosných konstrukcí střech a jsou tak základem pro položení nové střechy. Ať už si necháte od nás postavit novou střechu na míru, nebo pouze rekonstruujete, vždy od nás dostanete tesařské práce té nejvyšší kvality.

V rámci tesařských prací nabízíme:

  • stavbu krovů
  • opravy stávajících krovů
  • stavby dřevěných pergol, dřevěných přístřešků a další.
tesařství
POKRÝVAČSTVÍ
Zaměřujeme se na šikmé střechy, které jsou v současné době nejrozšířenější. S velkou pečlivostí pokrýváme ale také ploché střechy, které mají na trhu stále své místo. Pro pokrytí šikmých střech nabízíme širokou škálu kvalitních pálených a betonových krytin. Další vhodnou krytinou pro šikmé střechy jsou kvalitní asfaltové šindele, které se vyznačují vyšší odolností a díky nižší hmotnosti je možné použít lehčí střešní konstrukci, která výrazně sníží finanční náklady. Na ploché střechy používáme nejčastěji modifikované pásy a folie měkčeného PVC. Zaměřujeme se také na střechy, které jsou po stránce krytiny v dobrém stavu, ale potřebují například opravit kraje, umazat hřebenáče, nároží, úžlabí nebo jiné doplňky. Tyto všechny práce provádíme velice pečlivě a kvalitně, díky nasbíraným zkušenostem z dlouholeté praxe. Před montáží krytin Vám nabídneme širokou škálu druhů, modelů a barev, abychom tak splnili Vaše představy o střešní krytině.
KLEMPÍŘSTVÍ

Klempířské práce jsou poslední nutnou součástí realizace střechy. Hlavním cílem klempířských prací je zajištění dokonalého odvodu srážkové vody ze střechy a ochrana proti zatékání do stavby.

Provádíme tyto klempířské práce:

  • montáže okapů a svodů
  • výrobu a montáž veškerých klempířských prvků
  • oplechování parapetů a říms
  • montáž střešních výlezů a oken
klempířství

POKRÝVAČSKÉ, KLEMPÍŘSKÉ A TESAŘSKÉ PRÁCE ÚSTÍ NAD LABEM